17 FC Ingolstadt 043432
18 SV Darmstadt 983425

Borussia remizovala s Kolínem 0:0

Borussia Dortmund se potrápila s Kolínem nad Rýnem v bezbrankové remíze.

kloppDortmund zůstáva neporažen v šestém utkání v řadě, potřebné tři body získat bohužel nedokázal. 80 667 divaků ve vyprodaném Signul Iduna Parku vidělo rozruch už v prvních pěti minutách, kdy se oba týmy dostali do dobré šance. Nicméně poté už to byl vcelku pomalý zápas, kdy BVB měli těžký úkol dostat se proti hluboko postavené obraně hostů. Toto střetnutí neoplývalo zrovna vysokou atraktivitou, domácí však byli aktivnější a měli větší chuť hrát fotbal. Dortmund se snažil přemoct hru Kolína za pomoci velkého množství přihrávek, avšak hosté celý zápas poctivě bránili a pokoušeli se o nebezpečné kontry.

Marco Reus: ''Kolín odvedl dobrou práci, my jsme tak dobrou neodvedli. Zejména v prvním poločase jsme se špatně pohybovali a především nevyužili šance hrát v nebezpečných prostorech. Byla to pouze naše vina, že vysledek skončil 0:0. Naše touha vyhrát nebyla dostačující.

zdroj:bvb.de